Měření a řízení přes internet

Potřebujete sledovat spotřebu elektrické energie nějakého zařízení nebo skupiny zařízení online na internetu? Kdykoliv a odkudkoliv můžete sledovat aktuální stav spotřebované energie. S většinou typů našich zařízení můžete sledovat dokonce i okamžitý příkon spotřebičů! Nebo jednoduše nastavte systém tak, aby Vám poslal e-mail nebo SMS zprávu na váš mobil, pokud dojde k překročení spotřebované energie nebo je aktuální výkon vyšší nebo třeba nižší než je nastaveno.

 

Měření spotřeby 230VAC na DIN lištu, externí

Technický popis
Modul SD5-IG1 umožňuje externě vyčítat energii měřenou libovolným 1-fázovým nebo 3-fázovým elektroměrem se standardním impulsním výstupem. Propojení mezi elektorměrem a modulem SD5-IG1 je právě přes tento výstup. Externí elektroměr může být také dvou-tarifový, modul SD5-IG1 má k dispozici vstup pro detekci tarifu.

 

Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištu I

Technický popis
Modul SD1-PM1 umožňuje narozdíl od modulu SD1-IG1 přímé měření spotřebované energie. Nepotřebuje tedy k měření energie externí elektroměr a navíc umožňuje i měření příkonu spotřebiče.

 

Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištu II

Technický popis
Modul SD1-PM2 umožňuje stejně jako modul SD1-PM1 přímé měření spotřebované energie. Hlavním rozdílem je zvýšený měřící rozsah, který umožňuje instalaci spotřebičů o až dvojnásobném příkonu.

 

Měření výkonu a spotřeby 230VAC na DIN lištu III

Technický popis
Modul SD1-PM3 umožňuje přímo měřit ještě vyšší příkony a energie než modul SD1-PM2. Jedná se tak o "nejsilnější" elektroměr pro monitorování a analýzu spotřeby v 1-fázové síti. Proud 50A a příkon 12,5kW s přehledem vyhoví drtivé většině aplikací.

 

Měření výkonu a spotřeby 230/400VAC, 3-fázové

Technický popis
Modul SE1-PM1 měří příkon a energii v 3-fázové soustavě 3x230/400VAC a to v každé fázi samostatně! Je tedy ideálním řešením pro sledování i analýzu spotřeby elektrické energie vícefázového odběrného místa. Právě proto také poskytuje nejvyšší parametry ze všech elektroměrů pro přímé měření - 50A a 12,5kW na fázi. To představuje při 3f odběru téměř 37,5kW!

 

Měření výkonu a spotřeby 230/400VAC, 3-fázové, 2-tarifní

Technický popis
Modul SE1-PM2 je obdobou modulu SE1-PM1. Umí tedy také měřit příkon a spotřebu energie v 3f soustavě 3x230/400VAC, navíc ale umožňuje sledovat spotřebu ve dvou různých tarifech! Detekce daného tarifu probíhá pomocí samotatného galvanicky odděleného vstupu. Ideální volba pro ty, kteří využívají 2 tarify a chtějí sledovat spotřebu energie přímo v Kč.

 

Nepřímé měření výkonu a spotřeby 230/400VAC, 3-fázové

Technický popis
Modul SE1-PM3 je určen pro NEPŘÍMÉ měření příkonu a energie v 3-fázové soustavě 3x230/400VAC. Je tedy ideálním řešením pro sledování a analýzu spotřeby elektrické energie odběrného místa s příkonem v řádech stovek kW! Podporovány jsou měřící transformátory s max. proudem až 600A. To znamená, že je možné měřit příkony až 150kW na fázi a 450kW celkově.

 

Nepřímé měření výkonu a spotřeby 230/400VAC, 3-fázové, 2-tarifní

Technický popis
Modul SE1-PM4 je obdobou modulu SE1-PM3. Umí tedy také NEPŘÍMO měřit příkony v řádech stovek kW a následnou spotřebu energie v 3f soustavě 230/400VAC, navíc ale umožňuje sledovat spotřebu ve dvou různých tarifech! Detekce daného tarifu probíhá pomocí galvanicky odděleného vstupu. Spotřebu energie je tak možné rozdělit časově nebo dle jiné podmínky.

 

Měření výkonu a spotřeby 230VAC do zásuvky

Technický popis
Modul AC1-PM1 je obdobou modulu SD1-PM1. Provádí přímé měření spotřebované energie i příkonu spotřebiče. Modul AC1-PM1 patří do skupiny zásuvkových měřičů, připojení těchto modůlu k internetu je možné pouze s použítím optické hlavice OH1-PM1.

 

Měření proudového odběru bezkontaktně

Technický popis
Modul SC8-AM1 umožňuje monito­rovat spotřebu elektrické energie v síti 50/60Hz pomocí kontinuálního měření odebíraného proudu v rozsahu do 16A. Měření je prováděno bezkontaktně, instalace měřiče je tak velmi jednoduchá - vyžaduje pouhé prostrčení fázového vodiče označeným průchodem v modulu.

 

Měření velkého proudového odběru bezkontaktně

Technický popis
Modul SC8-AM2 umožňuje monito­rovat spotřebu elektrické energie v síti 50/60Hz pomocí kontinuálního měření odebíraného proudu v rozsahu do 80A. Měření je prováděno bezkontaktně, instalace měřiče je tak velmi jednoduchá - vyžaduje pouhé prostrčení fázového vodiče označeným průchodem v modulu.

 

Referenční systém "Dům"

Referenční systém "Dílna"

Referenční systém "Prostředí"

Referenční systém "Kotel"

Referenční systém "Bezpečí"

Referenční systém "Brána"

Referenční systém "Zaplavení"

Referenční systém "Teplota"